Przejdź do treści

SPEC-CAR RACING z nowym patronem medialnym!

  Intensywne rozmowy pod koniec 2022 roku sprowadziły do zespołu nowych partnerów. Jednym z nich jest blog Nring.pl, który objął całe przedsięwzięcie patronatem medialnym i na bieżąco będzie informował o wydarzeniach związanych ze SPEC-CAR RACING w sezonie 2023.

  Niemalże wszyscy członkowie zespołu są bardzo mocno związani z najtrudniejszym torem wyścigowym świata, jakim bez wątpienia jest Nürburgring i naturalnym kierunkiem rozwoju działalności SPEC-CAR RACING jest rywalizacja w wyścigach odbywających się na tak wymagającym obiekcie. W związku z tym już w poprzednim roku prowadziliśmy negocjacje z właścicielem Nring.pl – największego źródła rzetelnych informacji o Zielonym Piekle.

  – Bardzo cieszy mnie rozpoczęcie współpracy z SPEC-CAR RACING. Rafał Gieras i Damian Lempart, to pasjonaci, którzy często pojawiają się w Zielonym Piekle i są bez wątpienia kojarzeni z naszą społecznością. Od lat staram się propagować Nürburgring w Polsce i wspierać rodzimych zawodników startujących w wyścigach, a tym razem mogłem objąć oficjalnym patronatem medialnym cały projekt. Zespół SPEC-CAR RACING jest ambitnym przedsięwzięciem i jest mi niezmiernie miło, że mogę dołożyć kolejną cegiełkę do fundamentu, który postawili Rafał i Damian. Głęboko wierzę, że razem napiszemy piękną historię startów polskich zawodników na tym legendarnym torze wyścigowym – powiedział Łukasz Formella, właściciel Nring.pl.

  Pierwsze spotkanie. Nürburgring 2021

  Strona pojawiła się na świecie jako nurburgring.pl, aby z czasem ewoluować w Nring.pl. Poza blogiem prowadzonym przez Łukasza istotną częścią marki jest społeczność prawie 10 tysięcy fanów północnej pętli Nürburgring zgromadzona w jednym miejscu przez kilka lat działalności. Łukasz jest także autorem książki i e-booka „Zielone Piekło bez tajemnic” wydanych w 2021 roku. Książka jest zbiorem niezbędnych informacji dla każdego, kto planuje przyjazd do Nürburg lub jest zainteresowany tematyką Nordschleife. Ponadto Nring.pl organizuje spotkania w okolicach Nürburgring oraz integruje polskich fanów sportów motorowych z całego świata.

  Po więcej informacji na temat naszego partnera zapraszamy na blog i media społecznościowe:
  https://nring.pl/
  https://www.facebook.com/nringpl
  https://www.instagram.com/nring.pl/

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *