Przejdź do treści

Oferta współpracy

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy partnerów do współpracy w sezonie 2023. Po ponad 3 latach przygotowań na torach wyścigowych całej Europy jesteśmy gotowi do debiutu zespołu SPEC-CAR RACING w wyścigach długodystansowych.

W nadchodzącym sezonie jako zespół rywalizować będziemy na poziomie co najmniej Mistrzostw Polski, ale w zależności od posiadanego budżetu na celowniku jest także udział w Mistrzostwach Europy Strefy Centralnej oraz niemieckiej serii wyścigowej Ründstrecken Challenge Nürburgring

Planujemy pokazać zespół podczas największych imprez motoryzacyjnych w kraju i za granicą. Ilość wystaw zależy w dużej mierze od programu startów w 2023 roku. Ekspozycja marek naszych partnerów jest dla nas priorytetem dlatego jesteśmy obecni w największych portalach społecznościowych na świecie, takich jak: Facebook, Instagram oraz TikTok, a zasięgi postów sięgają kilkudziesięciu tysięcy odsłon miesięcznie.

Podczas naszych startów zapewniamy zespołowi obsługę medialną na najwyższym poziomie. Relacje live, informacje prasowe, czy rozmowy na gorąco z zawodnikami publikowane będą w naszych mediach społecznościowych. Podczas każdego z takich działań dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ekspozycję marek naszych partnerów.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu email

Anna Gieras (Koordynator zespołu)
email: a.gieras@scracing.pl