Przejdź do treści

Rafał Gieras

Właściciel i kierowca SPEC-CAR RACING

Właściciel serwisu motoryzacyjnego SPEC-CAR. Już jako dziecko był zakochany w prędkości. Od 2020 roku regularnie szlifuje technikę na północnej pętli toru Nürburgring, a także podczas imprez typu Track Day w Polsce. Dwa lata później Rafał zdał egzamin i został licencjonowanym kierowcą wyścigowym. Prywatnie mąż, a w wolnych chwilach zapalony motocyklista.

Damian Lempart

Kierowca wyścigowy oraz trener sportowej jazdy samochodem

Sportowiec, który zaczął swoją przygodę z motorsportem w pełni od simracingu, osiągając sukcesy m.in. w postaci rekordów świata w próbach czasowych, finałach GT Academy, aby później przełożyć wirtualne sukcesy na realny tor wyścigowy, zdobywając m.in. Mistrzostwo Polski w monomarkowym pucharze Super S Cup. Damian również z powodzeniem i sukcesami pracuje jako trener dla kierowców na wielu szczeblach zaawansowania sportu samochodowego.

Zespół tworzą również

Anna Gieras

Koordynator zespołu SPEC-CAR RACING. Osoba, w której życiu motoryzacja odgrywa wielką rolę. Anna organizuje i nadzoruje pracę wszystkich członków zespołu. Jest nieoceniona w kontaktach z partnerami biznesowymi i podczas weekendów wyścigowych.

Kajetan Zorzycki

Większość życia spędza w trasie, a jego kalendarz kończy się i zaczyna razem z sezonem sportów motorowych. Od kilku lat zajmuje się fotografią w sportach motorowych. Akredytowany fotograf na torze Nürburgring. W zespole zajmuje się fotografią oraz obsługą strony internetowej.


Kontakt
SPEC-CAR RACING
kontakt@scracing.pl
+48 662 115 094